Imunitāte
Imunitāte ir mūsu vienīgais sargs un aizstāvis, pasaulē, kas pilna ar infekcijām, kas katru dienu mēģina iekarot mūsu organismu.
Imunitāte ir ārkārtīgi sarežģīta sistēma, kuru pilnībā neizprot pat daudzi ārsti.
Imunitātes uzdevums ir atrast, atpazīt un apkarot patogēnus, kā, piemēram, baktērijas un vīrusus. Organisma cīņu ar slimību var nekļūdīgi atpazīt pēc vārguma un drudža. Novājināta imūnā sistēma ir iemesls veselai slimību rindai. Izjaukt imūno sistēmu ir viegli, bet atjaunošanai ir nepieciešama piepūle. Galvenie imūnās sistēmas ienaidnieki ir stress un negatīvās emocijas. Stresi izjauc endokrīnās sistēmas orgānu darbību – virsnieres, vairogdziedzeris. Tā rezultāts ir vielmaiņas traucējumi, asinsrades funkciju traucējumi, kas savukārt samazina šūnu imunitāti. Fiziskās un garīgās pārslodzes, neveselīgs ēdiens, ilgstoša zāļu lietošana u.t.t. arī negatīvi ietekmē imūno sistēmu un veicina dažādu slimību rašanos.
Organisma imunitātes stiprināšana ir ikdienas darbs.
Pamatvajadzības imunitātes veselībai ir:
mazāk stresa;
pozitīvas emocijas;
pilnvērtīgs un sabalansēts uzturs;
veselīgs dzīvesveids.
Diemžēl dzīves realitāte mums bieži neļauj ievērot šos likumus, un uzspiež savus stresus, piesātina ar negatīvu informāciju un baro ar neveselīgu pārtiku.
Iespēju robežās mēs cenšamies no tā izvairīties, bet novērst šīs negatīvās ietekmes pilnībā, nav mūsu spēkos.
Par laimi daba ir parūpējusies par to, lai mēs varētu stiprināt savu Imunitāti ar tās līdzekļiem. Dabā eksistē daudz ārstniecības augu, kas spēj mazināt stresa līmeni, nomierināt, palīdzēt aizmigt, uzlabot organisma aizsargspējas. Imunitātes stiprināšana ir ierakstīta teju katras tējas vai uztura bagātinātāja instrukcijā.
Ko darīt, kā saprast, kā izmērīt, kas no visa šī klāsta dos labāko ieguldījumu Imunitātes stiprināšanai un mazāko kaitējumu pārējām organisma sistēmām?
Galvenās metodes preparātu izvēlē
Zinātnisko pētījumu rezultātu analīze.
Vienmēr pievēršam uzmanību pētījumiem, par cik procentiem samazinās saslimstība ar visu veidu infekcijām pēc konkrētā preparāta lietošanas. Dažam līdzeklim tie būs vien daži procenti, turpretim cits spēs samazināt to pat uz pusi. Protams ir jāsamierinās, ka brīnumlīdzekļa, kas risku samazinās līdz nullei dabā neeksistē un visticamāk, arī nekad tāds netiks radīts. Mūsu uzdevums ir darīt visu, lai risku samazinātu līdz minimumam.
Potenciālā lietošanas riska analīze.
Pirms izdarīt izvēli, vienmēr novērtējam iespējamo kaitējumu, ko mums potenciāli var nodarīt konkrētā preparāta lietošana. Nav noslēpums, ka katram līdzeklim ir savas blakusparādības, katra zāļu tēja var radīt nevēlamu organisma reakciju un blakusparādības. Piemēram, klasiskā piparmētru tēja var sekmēt potences vājināšanos vīriešiem un piena trūkumu barojošām māmiņām. Tādēļ nevar uzskatīt, ka visi ārstniecības augi var dot tikai pozitīvu ietekmi uz organismu.
Potenciāli vismazāko kaitējumu organismam rada dzīvnieku izcelsmes preparāti, kaut vai tā iemesla dēļ, ka dzīvnieki ir ģenētiski daudz tuvāki cilvēkam kā augi. Augi bieži ir indīgi, bet droši ēdama ir pat indīgākās čūskas gaļa (visa inde tai ir tikai indes dziedzeros).
Dzīvnieku izcelsmes produktu vilinājums un posts.
Lai cik veselīgi cilvēkam nebūtu dzīvnieku izcelsmes produkti, mūs nereti no tiem attur veids, kā tie tiek iegūti, dzīvnieks bieži tiek nogalināts vai spīdzināts. Uzreiz pātā nāk šausmu stāsti par ķīniešiem, kas lai iegūtu lāču žulti (ļoti izplatīts medikaments austrumu medicīnā) to atsūknē no to kuņģiem, tiem dzīviem esot un turot tos drausmīgos apstākļos.
Šī iemesla dēļ daudzi cilvēki kļūst par veģetāriešiem un atsakās no dzīvnieku izcelsmes pārtikas vispār. Līdz ar to pastāv risks neuzņemt pietiekamā daudzumā, organismam tik nepieciešamās minerālvielas un vitamīnus, ko parasti mēs uzņemam ēdot gaļu.
Patīkams izņēmums dzīvnieku izcelsmes preparātu vidū ir EPSORIN.
To iegūst no savvaļas ziemeļbriežu jaunajiem ragiem (Pantiem), kuru dēļ dzīvnieks nav jānogalina. Pantu iegūšanu var salīdzināt ar aitas vilnas cirpšanu, ātri, nesāpīgi un dzīvniekam nekaitīgi. Pēc Pantu nogriešanas, tie ātri ataug, un ziemu dzīvnieks sagaida jau ar jauniem ragiem un brīvībā.
Panti ir drošākais un efektīvākais adaptogēns pasaulē.
Pantu ekstrakts ir spējīgs būtiski uzlabot cilvēka imunitāti, kā arī novērst tās hiperaktivitāti, ko mēs pazīstam kā alerģijas. Bez tam, pantu ekstrakts veicinās visa organisma reģenerācijas procesus, regulēs visas tā orgānus un sistēmas, nodrošinot organisma normālu darbību.
Pētījums par Epsorīna ietekmi uz cilvēka imunitāti.
Pētījumu par Epsorīna ietekmi uz dažādu saslimšanu profilaksi ir Veikusi RF Zinātņu akadēmija. Pētījuma ilgums 9 mēneši, kur salīdzinātas 2 cilvēku grupas, katra pa 120 cilvēkiem ar līdzīgu vecumu un dzimumu. Pirmā grupa lietoja Epsorin, otrai tika dots neitrāls, vizuāli līdzīgs šķidrums. Rezultāti pārsteidza visus, Epsorin grupas saslimšana ar visu veidu slimībām 9 mēnešu periodā, bija uz pusi mazāka kā kontroles grupai.
Kā redzam šai grafikā, Vislielākā ietekme Epsorīnam ir uz Saaugstēšanās, respiratoro un infekciju slimību profilaksi. Šīs saslimstības viena pudelīte Epsorīna samazināja vairāk kā par 50%, kas ir ārkārtīgi augsts rādītājs.
Epsorin aizsargā ilgstoši.
Šai pētījumā redzam, kā darbojas viena Epsorīna pudelīte 9 mēnešu periodā, cilvēkiem, kas iepriekš to nekad nav lietojuši. Lietojot preparātu regulāri, iegūstami arī daudz labāki rezultāti, īpaši tādu hronisku imunitātes problēmu gadījumos, kādas ir alerģijas.
Veselam cilvēkam, organisma nostiprināšanai, tiek rekomendēts lietot Epsorīnu pa vienai pudelītei reizi 3-6 mēnešos. Lai mazinātu alerģiju un citu hronisku slimību ietekmi, ieteicams lietot preparātu 2.programmas režīmā 3-6 mēnešus.
Novājināta imunitāte visbiežāk noved pie kādas no šīm saslimšanām:
Alerģijas. Novājināta imūnā sistēma ir galvenais iemesls alerģiskām saslimšanām – ļoti augsta jūtība uz apkārtējās vides faktoriem (ķīmija, mikrobi, putekļi u.tml.)
Angīna ir infekcijas slimība. Infekcijas perēklis var būt gan bojāts zobs, neizārstētas iesnas, arī auksts lietains laiks, caurvējš vai pat intensīva smēķēšana.
Bronhiālā astma – alerģiska infekcioza elpošanas ceļu slimība. Alergēni var būt dzīvnieku spalva, ziedputekšņi, izplūdes gāze u.tml. Slimības galvenie iemesli – piesārņotā vide, darbs ar ķimikālijām, novājināta imūnā sistēma, infekcijas slimību attīstība, retāk iedzimtība.
Vilkēde – hroniska ādas slimība. Tipiska autoimūna slimība, ko diagnosticē pēc antivielu daudzuma asinīs.
Hepatītu cēlonis ir vīruss un vāja imunitāte.
Artrīts tulkojumā nozīmē skrimšļa iekaisums, kas galvenokārt rodas infekcijas vai slimības dēļ.
Diabēts ir endokrīnās sistēmas saslimšana.
Vaginīts, nātrene, leikoze, limfoma, psoriāze, AIDS, hroniskā noguruma sindroms, ekzēma un daudzas citas slimības ir iemesls novājinātai imūnai sistēmai.